Poprosim všetkých rodičov o dopravu nominovaných hráčov  na utorňajší zápas v Skalici. Zraz v Skalici na futbalovom štadióne bude o 10:45 . Ďakujem za pochopenie a pomoc :-) Tréner

FK Senica U14 - Zlaté Moravce U14  3:1   Macho 2, Krč

Po náročnej a dlhej letnej príprave sme sa konečne dočkali prvého majstrovského zápasu na veľkom ihrisku. Pre nás ešte stále niečo nové, ale o to stále motivujúce. Dnes sme od začiatku chceli hrať ofenzívny futbal s herným rozostavením 4:3:3 kde sme sa snažili hrať aktívny pressing už v obrannej zóne  súpera. Chlapci už v druhej minúte využili ukážkovo rýchly protiútok so zakončením Macha. Ešte do polčasu sme mali niekoľko pekných futbalových akcií, ale využili sme len jednu Krčom. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil a súper nás ohrozoval len z rýchlych protiútokov, kde mal vhodné rýchlostné typy hráčov a dokázali po jednom takomto znížiť na 2:1.My sme však pridali Machom pekný tretí gól , ktorým sme potvrdili celo zápasovú prevahu. Chlapcom ďakujem za výkon hlavne v prvom polčase a musíme popracovať hlavne na finalizácii našich útočných kombinácií !!!

Športovec možno nemá každý deň čas chodiť von. Nechodí sa cez víkendy zabávať. Netrávi svoj voľný čas s cigaretou a fľašou v ruke. No má svoj sen, za ktorým si tvrdo ide. Čas, ktorý ostatní trávia vonku, on trávi na ihrisku a tvrdo maká. Kvapky, ktoré ostatní vypijú, on zo seba vypotí. Talent, ktorí ostatní predvádzajú v škole, on predvádza na ihrisku. A keď raz budú ostatní niekde na dne, práve on bude ten, ktorý bude hviezdiť na ihrisku spolu so svojimi spoluhráčmi v športe, ktorý miluje a pre ktorý obetuje roky svojho života! ♥