V stredu o 16.30 h autogramiáda pred Tescom

21.02.2011 09:34

https://www.fksenica.sk/images/stories/marek/autogramiada%2002.jpgJarná časť Corgoň ligy sa blíži. Ako býva v Senici dobrým zvykom, klub zorganizoval pred úvodným kolom stretnutie futbalistov s priaznivcami. 

 

Autogramiáda sa uskutoční v stredu o 16.30 h na parkovisku pred Tescom. Všetkých srdečne pozývame.

 

 

Autogramy, žonglovanie, streľba

V rámci akcie bude nachystaných viacero lákadiel. Okrem miesta, kde budú futbalisti podpisovať svoje kartičky, bude nachystaná aj brána s vyrezanými otvormi, kde si účastníci podujatia budú môcť vyskúšať presnosť streľby. Ďalším stanovišťom bude aréna žonglérov. Tu si budú môcť prítomní, formou žonglovania s loptou, vyskúšať svoju technickú vybavenosť. Pri oboch stanovištiach budú asistovať aj futbalisti zo senického A-čka.

 

Nájdi sa na fotke a získaj cenu

Novinkou, v porovnaní s uplynulými autogramiádami, bude galéria fotografií fanúšikov. Naši fotografi Edo Jurovatý a Marián Bazala pripravili počas jesene mnoho nádherných fotiek. Vybrali sme z nich tridsiatku detailných záberov našich priaznivcov. Teší nás, že na senické tribúny chodia malé detičky, tínedžeri, návštevníci v stredných rokoch i seniori. V hľadisku mávajú početné zastúpenie aj zástupkyne nežnejšieho pohlavia, čo je ďalším radostným zistením. Atmosféru z jesenných tribún sa vám pokúsime priniesť prostredníctvom výstavky fotografií. Kto sa spozná na niektorom zo záberov, nielenže získa vlastnú fanfotku, ale ako bonus navyše dostane aj propagačný predmet FK Senica.

 

Podpisy, video i fotky na nekonvenčnom mieste

Veríme, že stredajší podvečer prinesie všetkým podporovateľom FK Senica kopec zábavy. Veď už priestory, v ktorých sa budú hráči podpisovať, budú veľmi originálne a netradičné. Príďte sa presvedčiť, kde budú futbalisti rozdávať autogramy. Na rovnakom mieste bude nainštalovaná aj videoprojekcia, pozostávajúca z jesenných „highlightov“ a mládežníckych turnajov ako aj vyššie spomínaná výstavka fotografií fanúšikov.

 

Tešíme sa na stretnutie.