FK Senica - FA Nitra Chrenová 11 : 1, 28.3.2013

V štvrtok 28.3.2013 sme odohrali odložené kolo z jesennej časti ligy proti hráčom z Nitry Chrenová. Stretnutie sa malo odohrať na ihrisku súpera, no pre vianočné počasie pricestovali chlapci spod Zobora k nám a zápas sa odohral v nafukovacej hale. Tréneri vybrali na zápas po stredajšom tréningu dvoch brankárov a dve kompletné šestky. Posledné mužstvo z našej ligovej tabuľky pricestovalo uhrať čo najpriaznivejší výsledok. Úvod zápasu patril našim chlapcom, keď v prvej 10-minútovke nepožičali hosťom loptu, iba zakončenie bolo žalostné. Po pekných akciách triafali naši útočníci iba brány tréningové, ktoré stáli za čiarou ihriska. V 12.min. sa hostia dostali blízko našej 16-ky, ale stopér Ladislav im loptu zobral a presnou prihrávkou vysunul Dobiáša, ktorého gól od polovice ihriska znamenalo pre naše mužstvo vytúžený úvodný gól. O dve minúty neskôr prekonal brankára strelou z ľavej strany obrany Surový. V 17.min. sa do streleckých štatistík zapísal ďalší obranca Sedláček, keď tvrdou strelou zvýšil na 3:0. Skóre prvej 25-min. uzavrel Tomašovič. Po prestávke sa v  bráne vymenili naši brankári a začalo opätovné obliehanie Nitrianskej brány. Na 5:0 zvýšil Macho a ďalšie góly pridali Dobiáš a Mikulka. V 35min. po strele lopty v strede ihriska sa hostia dostali do brejku a svoju jedinú šancu využili na strelenie gólu. Naši chlapci predvádzali pekný futbal, len po peknej akcii neskončilo gólovým ukončením. Tie sme strieľali iba  zo skrumáží, v ktorých sme jasne dominovali. Na konečných 11:1 uzavrel Macho. Po skončení zápasu si chlapci podali  ruky a tréneri poďakovali hráčom za predvedený výkon. Mrazivé a zasnežené veľkonočné voľno využijú chlapci na lyžovačku, stavanie snehuliakov, alebo na odpočinok, po ktorom bude nasledovať, ak počasie dovolí, príprava na odvetné kolo v jarnej časti v susedskom derby  na ihrisku MFK Skalica.

Góly: 3xDobiáš, 2xTomašovič, 2x Macho, 1x Surový, 1x Sedláček, 2x Mikulka.

FK Senica: Kolínek, Sedláček, Vyletel, Surový, Bíly, Tomašovič, Škodáček