FK Senica U9 - FC ViOn Zlaté Moravce U9, 7 : 1, 25.5.2013

V sobotu 25.mája 2013 odohralo naše mužstvo posledný zápas na domácej pôde 20.kola proti rovesníkom z Vionu Zlaté Moravce. Tréneri mali na piatkovom tréningu 14-násť hráčov, z čoho boli štyria brankári. Pre chorobu alebo povinnosti nemohli nastúpiť Mikulka, Tomašovič, Sedláček, ktorých nahradili: Surový, Barcaj, Kováč. Úvod zápasu bol vyrovnaný. Po prvom prestriedaní sa naši chlapci dostali do brejku traja na dvoch, keď loptu potiahol Macho a v prečíslení nevolil prihrávku, ale strelu, ktorá pomocou mokrej trávy zrýchlila a skončila v sieti. V 12.min. sa po pravej strane presadil Dobiáš, ktorý ideálne našiel pred bránou Bíleho a bolo 2:0. V 16.min. skúšal svoju prudkú strelu Adamec, no jeho delovku vytlačil hosťujúci brankár na brvno, od ktorého sa lopta odrazila na brankárovu čiaru, kde dobehol Jurka a všetkým ukázal, že nie je umenie dať gól do prázdnej brány, ale stehnom poslal loptu späť na brvno a von za bránkovú čiaru. Pochybnosti jeho otca o tom, že už gól nedá mu syn vrátil behom dvoch minút, keď najskôr pravačkou prehodil vybiehajúceho brankára a potom svojou ľavačkou ukážkovo poslal loptu k pravej žrdi, čím zvýšil na 4:0. Otrasených hosťujúcich hráčov napádali naši chlapci už na vlastnej polovici a pod tlakom robili chyby, ktoré sme trestali gólom, keď sa v 24.min. presadil Kolínek a uzavrel polčasové skóre na 5:0. V druhej časti hry hostia začali náporom a rýchly gól v našej sieti hostí prebral a zrazu sa hra odvíjala na jednej polovičke, tentoraz na našej. 15-minútové bránenie ukončil svojim druhým gólom Kolínek, čím zlomil odpor hosťujúcich hráčov. Gól našich chlapcov vzpružil a v závere sa presadil aj druhý obranca Kudláč, ktorý uzavrel skóre na 7:1. Po záverečnom hvizde hlavného rozhodcu si chlapci podali ruky so súperom a tréneri poďakovali za predvedený výkon. Nesmela chýbať ďakovačka pre rodičov, keď vyzlečený do pol pása nám ukázali svoje mužné telá. Ďalší zápas nás čaká už v stredu, keď vycestujeme za najvzdialenejším súperom na ihrisko Levíc.

Góly: 2 Jurka, 2 Kolínek, Bíly, Macho, Kudláč

FK Senica: Kadlečík, Vyletel, Bíly,  Adamec, Dobiáš, Jurka, Surový, Čermák, Kudláč, Macho, Ladislav , Kováč, Barcaj, Kolínek

fotogaléria: picasaweb.google.com/103292666994909488191/Liga_25_5_2013FC_ViOn_Zlate_Moravce?noredirect=1