Prípravný zápas FK Senica - FKM Karlova Ves BA, 11:5, 17.3.2013

V nedeľu 17.3.2013 odohrali naši chlapci v nafukovacej hale prípravný zápas proti rovesníkom z Karlovej Vsi. Hralo sa systémom 6+1 4x20min.Tréneri mali k dispozícii 15-násť hráčov, z čoho boli traja brankári a dve kompletné šestky. Vyrovnaný úvod zápasu, keď obe mužstvá poctivo a obetavo bránili, čím znemožňovali vytvoreniu čistej gólovej šance. Po prestriedaní naši chlapci zatlačili súpera a po ideálnej prihrávke z pravej strany od Barcaja, otvoril skóre zápasu Mikulka. Druhý presný zásah pridal Jurka a keď z polovice ihriska tvrdou strelou zvýšil Vyletel na 3:0, musel po prvýkrát zvýšiť hlas hosťujúci tréner. Rozbehnutých našich chlapcov trocha pribrzdila strela z priameho kopu, ktorou uzavreli prvú 20-minútovku na 3:1. Začiatok druhej 20.min. patril našim chlapcom, no gólovo sa nedokázala presadiť prvá šestica hráčov. Po prestriedaní gólovo naladený Mikulka zvyšoval na 4:1. Hostia opäť znížili strelou z priameho kopu, no strelecké kopačky Mikulku po ideálnej prihrávke od Jurku z ľavej strany rozvlnili sieť po 5.krát. Šiesty gól pridal Barcaj a druhú 20.min. uzavreli hostia dvoma gólmi na 6:3. V tretej 20.min. sa konečne gólovo začali presadzovať aj útočníci Bíly a Macho. Na 9:3 uzavrel tretiu 20.min. Mikulka, keď tesne pred brankárom tečoval prudkú strelu Kováča. V závere zápasu naši chlapci útočili čoraz viac, ale zabúdali na obranu z čoho pramenili dva góly z kopačiek hostí. Posledné slovo však patrilo nám, keď zo skrumáže sa presadil Barcaj a na konečných 11:5 uzavrel Macho. V našej bráne sa vymenili všetci traja brankári, ktorí podali výborné výkony, keď svojimi zákrokmi eliminovali akcie a strely útočníkov súpera. Po skončení stretnutia si súperi podali ruky a každý vyskúšal kopnúť pokutový kop. Oškvarkovo naladení domáci rodičia potleskom vyprevadili obe mužstvá a poďakovali za predvedený výkon a spríjemnenie nedeľňajšieho popoludnia.

FK Senica: Čermák, Kudláč, Vyletel, Sedláček, Bíly, Macho, Tomašovič, Kolínek, Kováč,