ŠKF Sereď - FK Senica 0 : 16, 31.8.2012

V piatok 31.8.2012 nastúpilo naše mužstvo na svoj prvý majstrovský zápas, na ihrisku v Seredi. Z dvadsaťčlenného teamu vybrali tréneri  12 hráčov a 2 brankárov. Úvod zápasu sa niesol v réžii našich chlapcov, no šance Bíleho, Bojňanského a Tomašoviča zostali nevyužité. Udrieť mohli ako prví domáci, keď sólo útočníka skončilo nepresnou strelou. V 5. min. otvoril skóre náš kapitán Adam Bíly. Po góloch Bojňanského, Macha a Škodáčka sme viedli 0 : 4. Do kabín sme odchádzali so 7-gólovým náskokom. Cez polčasovú prestávku vymenili tréneri brankárov, ktorí boli po celý zápas bez vážnejšieho zákroku. V druhom polčase presnými prihrávkami a ešte presnejším zakončením skóre narastalo. Chlapci si dopriali jeden druhému, keď sa o góly postaralo 8 hráčov. Gólostroj sa zostavil až na čísle 16. Po poslednom hvizde hlavného rozhodcu nasledovalo podanie rúk súperovi a nesmel chýbať ani bojový pokrik. Nakoniec zatlieskali hráči rodičom a poďakovali za celozápasové povzbudzovanie.

strelci : 3 x Bíly, Macho, Škodáček, 2 x Dobiáš, Bojnanský, Tomašovič, Sedláček, Jurka